Tuz Lambası Neye İyi Gelir

Natürel tuzdan mimarilmış ve olağan bir kullanıma ehil olan kaya tuz lamba bulunduğu ortama sağlamladığı birsonsuz yarar vardır. Etrafına yaydığı menfi iyonlar sayesinde havadaki bakterileri öldürür ve ortama yaşayanlık tren. Bulunduğu ortamın nemini üzerinde toplayan lambanın tuz yüzeyi ıslanır; bu ıslanma yardımıyla menfi iyonlar ortaya çıkmaya adım atar ve odaya yayılan menfi iyonlar havaın havasını bileğmeseletirir.

Tuz lambası, Himalaya tuzu, kayaç tuzu kabil saf tuz kaynaklarından elde edilen özel bir lamba çeşididir diyebiliriz kısaca. Tuz kristallerinden hazırlanan bu lamba, sineine yerleştirilen ampulün sıcaklığı sebebiyle yumuşakçe ısınıyor ve bu sayede ortama negatif iyonlar yayılmasını sağlamlarken aynı zamanda kucakın aydınlanmasına da yardımcı oluyor.

Havanın saf olmasını sağlayan negatif iyonlar üreten tuz lambası dikkati toplamayı kolaylaştırır.

Soluk darlığı, astım ve alerji problemlerının iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sinüzit hastalarının da asude dem almasını sağlamlamaktadır.

Sevdiklerinize dekoratif bir hediyelik arıyorsanız birbirinden farklı boyutlarda ve layihamlarda üretilen tuz lambalarını tercih edebilirsiniz. Katıksız ve pürüzlü kayaç layihamlarının canipı dizi çeşitli şekillerde hizmetlenen birbirinden şık tasarımlara sahip lambaları, hayatınızı renklendirecek dizaynlarla ÇkucakekSepeti tuz lambası sayfasında bulabilirsiniz.

İyi kalitede ki bir tuz lambaları dürüst türde bir ampul ile gelecektir fakat ampul kalitesi ne olursa olsun sonunda bunlarında bir ömrü olacağından ve belli bir müddet sonra değmaslahattirmeniz gerekeceğini ihmal etmeyin.

Kendini huzur ve erinçli hisseden bireyler konulerini henüz kısa sürede ve henüz vergili bir şekilde tamamlarlar. Tuz lambasının tüm tesirleri birleştiğinde insanda odaklanma ve etkili performansta çdüzenışma etkisi yapar.

şayet sabah akşam olarak elektronik beyin başlangıcında çdüzenışıyorsanız, bilgisayarınızın yüzına koyacağınız bir tuz taşı lambası, bilgisayarınızın yaydığı radyasyondan ve zararlı enerjiden minimal seviyede etkilenmenizi sağlamlar.

Tuz lambası elde eylemek bâtınin öncelikle doğal mineral kaynağı olan kaya tuzları namahrem ile oyulur. Arkası sıra oyulan kaya tuzunun ciğerine bir lamba yahut mum yerleştirilir.

Tuz lambasının ne evetğu konusu en çok heves edilen konular beyninde taraf aldatmaır. Tuzdan yapılan lamba ile sağlamlığımıza biröte fayda sağlayabiliriz.

Bulunmuş olduğu ortama olumsuz yüklü iyonlar gönderirler ve havanın temizlenmesini ve yenilenmesini katkısızlarlar. Özellikle astım hastalarının rahat soluk almasını sağlayan tuz lambaları solunumu tuz lambası kolaylaştırır.

Bir taraftan iyileştiğinizi hissederek bir yandan da ortama bu sakin ışıkla mevrut dinginliği hissedebilirsiniz. Tezyinî olarak dilediğiniz yere koyabileceğiniz ürün aynı zamanda mukannen kellelı sağlı problemlerınıza da hayır gelebilir. Tuz lambası 5 kg ya da 10 kilo ürünlerini seçerek astım ya da alerji üzere istenmeyen durumları da bir nebze azaltabilirsiniz. İyonları olumlu yönde bileğemektirmesi nedeniyle teneffüs yoluyla alakalı rahatsızlıklar yaşayanlar derunin olabildiğince faydalı olduğu aşina ürünü, astım atakları geçiriyorsanız tercih edebilirsiniz. Böylece aldığınız nefesi berenarı daha kaliteli hale getirebilir ve uykunuzun henüz nitelikli olmasını katkısızlayabilirsiniz. Aşırı nemden dolayı oluşabilecek kas balkılarının da önüne sabık bu saf ürünler şeb lambası olarak da kullanılabilir. Tün lambası olarak kullanıldığında hem loş ve dinlendirici ışığından faydalanmış olursunuz hem de sağlamlıklı özelliklerinden dolayı uykunuzun daha verimli hale gelmesini katkısızlarsınız. Tabii malzemeden yapılmış bu dizayn ürünlere malik olgunlaşmak bağırsakin sayfamızı inceleyebilir ve sipariş kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Bununla bu arada yeni abajur modellerimize bakabilirsiniz.

Tam tuzdan yapılan ve ışıklandırmalar sinein kullanılan tuz lambaları evleri süslemenin yüzı rabıta mizaç açısından da faydalar sunuyor. Tuz lamba edinerek siz de ömür alanlarınızın dekorasyonuna farklı bir alım katabilir ve ışıklandırmalar yapabilirsiniz. Doğal olmaları bakımından dirlik açısından pek çok faydalar da sağlayan ürün, evinize evet da konuyerinize otantik bir esinti da katabilir. Farklı tuz çeşitlerinden gestaltlmış bu ışıklandırma araçlarını edinerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kristal haldeki tuzun içine tuzun sıcaklığını zaitracak bir ampul yerleştirilerek elde edilen lamba çeşidi tezyinî olarak evet da katkısızlıklı olması açısından tercih edilebilir. Kristal tuz farklı ağırlıklarda evet da boyutlarda kullanılarak birbirinden farklı şık modeller de elde edilebilir.

Eksik Feyiz: Lambanın yanlış olarak kullanıldığı meydanın kapı ve penceresinin degaje olması, 12 zaman yararlanmaı dışa vurum etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *